17. 11. 2019
Nepřítomnost na katedře 18. 11.

23. 10. 2019
Nepřítomnost na katedře a zrušení konzultačních hodin

21. 10. 2019
Zrušení konzultačních hodin 22.10.2019

18. 10. 2019
Přesun konzultačních hodin na středu 23.10.

Katedra | Personální složení | RNDr. Tomáš Galia, Ph.D.
Tomáš Galia
RNDr. Tomáš Galia, Ph.D.
odborné zaměření:

fluviální geomorfologie, modelování transportu sedimentů, hydrologie
e-mail:tomas.galia@osu.cz
konzultační hodiny:LS: úterý 9:15-10:30
kancelář:L221
RNDr. Tomáš Galia, Ph.D.

Témata bakalářských prací 2019/2020

1) Poproudový vývoj zrnitosti korytových sedimentů v antropogenně ovlivněném toku
- terénní výzkum - Bystrý potok nad soutokem s Říčkou (Janovice/Bystré, okres FM)
- měření velikosti korytových sedimentů v pravidelných intervalech (minimálně 20-25 lokalit; alespoň 100 klastů/lokalita) v rámci podélného profilu bystřiny + hrubé mapování bariér a zdrojnic sedimentů + změření základních geometrických parametrů koryta v místech měření sedimentů (sklon, šířka, hloubka)